Hakkımızda

Müvekkil odaklı hukuk hizmeti konusunda uzman Özdilek Hukuk Bürosu ortakları, yenilikçi ve rekabetçi bir çalışma tarzı içinde, en yeni teknolojiyi en verimli şekilde kullanarak yerli ve yabancı müvekkillerine 20 yılı aşkın süredir hukuki danışmanlık hizmetleri sunmaktadır.

Özdilek Hukuk Bürosu güncel mevzuatı takip ederek müvekkillerine kendileri ile ilgili konularda düzenli bilgilendirme yapmakta, müvekkillerine taleplerine göre haftalık veya aylık periyodlarda işlerin seyri ile ilgili olarak detaylı raporlandırma yapmaktadır. Ayrıca katılımcı ve paylaşımcı bir çalışma tarzını benimseyerek müvekkilleri ile birlikte hukuki konuların üzerinde karşılıklı görüş alışverişi ile hareket etmekte, böylece müvekkillerinin ihtiyaçlarını tam olarak analiz edip bu analiz neticesine göre, değişen ve değişebilecek durumları da göz önüne alarak hareket etmektedir.

Özdilek Hukuk Bürosu konuları sadece hukuki yönleri ile değil, bir bütün olarak işin kendisinden kaynaklanan tüm özellikleri ile birlikte ele almaktadır. Tümüyle gerçekçi bir hareket tarzı ile, Türkiye koşullarına özgü ve uluslararası düzenlemeler ve standartlarla uyumlu çözüm yöntemlerini hızlı ve etkili bir şekilde gerçekleştirmeyi hedefleyerek müvekkillerine azami faydayı sağlamayı amaçlamaktadır.