Kariyer

Kariyer

Özdilek Hukuk Ailesinin Bir Parçası Olun

Özdilek Hukuk olarak en önemli sermayemiz nitelikli ve eğitimli insan gücüdür. Bu kapsamda, İnsan Kaynakları Politikamızın temel hedefi; şirketimizin kurumsal yapısına uygun insan gücünün istihdam edilmesi, çalışanlarımızın kişisel ve mesleki bilgi, beceri ve yetkinliklerinin geliştirilmesi ve farklılıkları bir arada tutabilen ortak bir kurum kültürünün oluşturulmasıdır.

Kurucu Avukat

    ÖZDİLEK HUKUK'A YAPILAN İŞ BAŞVURULARINDA ALINAN BİLGİ VE KİŞİSEL VERİLERİN İŞLENMESİ HAKKINDA MUVAFAKATNAME

    ÖZDİLEK HUKUK'A yapmış olduğum iş başvurum esnasında alınan 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu kapsamında yer alan kişisel verilerimin/özeli nitelikli kişisel verilerimin, yukarıdaki katmanlı bilgilendirme metni içerisinde adreslenen ÖZDİLEK HUKUK'A YAPILAN İŞ BAŞVURULARINDA ALINAN BİLGİ VE KİŞİSEL VERİLERİN İŞLENMESİ HAKKINDA BİLGİLENDİRME yazısında belirtilen amaçlar ve kapsam ile sınırlı olarak;

    Yurt dışına aktarılmasına; 

    2 yıl  müddetle muhafaza edilmesine;

    Kişisel verileriniz veri sorumlusu sıfatıyla Jurcom Teknoloji A.Ş. tarafından işbu sayfada yer alan form aracılığıyla toplanmakta ve işe alım sürecinin yürütülebilmesi için işlenmektedir. Kişisel verilerinizin işlenmesiyle ilgili detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.